Biyokimya

Genel Tanıtım

Tıbbi Biyokimya Laboratuvarımızın hedefi hasta sonuçlarının doğru, güvenilir ve zamanında ilgili birim hekimlerine ulaştırılmasıdır. Bu amaçla laboratuvarımızda kurulu bulunan LİS / HOS ( Laboratuvar İletişim Sistemi/Hastane Otomasyon Sistemi) bağlantıları ve günümüz teknolojisine uygun en modern analizörlerle kesintisiz haftanın 7 günü 24 saat süresince hizmet verilmektedir. 

Hastanemizde yatan veya ayaktan gelen hastalarımızdan alınan örneklerde, hasta güvenliği kuralları esas alınarak, hastalıkların  tanısı, tedavisi, seyri, önlenmesi ve  izlenmesinde yön verici tüm testler yapılmaktadır. Biyokimya Laboratuvarımızda; Klinik Biyokimya, Hormon, Hematoloji - Koagülasyon, Kardiyak Belirteçler, Tümör Belirteçleri, Terapötik İlaç Düzeyleri, Vücut Sıvıları, Gaita ve Tam İdrar analizleri en güncel laboratuvar teknik ve teknolojileri uygulanılarak çalışılmaktadır. Bunun dışında  özel testler için referans laboratuvarla iş birliği yapan laboratuvarımız hizmet kalitesini eksiksiz en üst düzeye çıkarmayı amaçlamıştır. 

Tüm testlerin günlük kontrolleri “İnternal Kalite Kontrolleri CLSI” kriterleri kullanılarak takip edilmekte olup, üyesi olduğumuz RIQAS aracılığı ile  yurt dışından gelen örneklerden elde ettiğimiz sonuçlar tüm dünya genelinde değerlendirilerek “Eksternal Kalite Kontrolleri”  yapılmaktadır. Süreçler ISO 9001:2015 JCI Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda işletilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş:

Doktorlar

 

Kanser Tarama

Check Up Paketleri
 

Kanser iyileştirebilir bir hastalıktır,
iyileşme oranı kanserin erken teşhisi 
ve tedavisi ile doğru orantılıdır.
 

 

DETAYLI İNCELE

 

 

Online Hizmetler

İstanbul Başkent Hastanesi
 

Web sitemiz üzerinden online
formları kullanarak tüm taleplerinizi
bize çok kısa sürede iletebilirsiniz.
 

 

DETAYLI İNCELE