Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi tıbbi bölümleri, servisleri, hizmetleri ve doktorları hakkında sıkça sorulan sorulara web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Acil servis dışındaki tüm polikliniklerimiz randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Randevularınızı 7/24 0216 554 15 00 nolu telefonu arayarak veya web sayfamızdan E-Randevu sekmesini tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan sizden istenen bilgileri tamamlayarak (sonrasında çağrı merkezimiz size dönüş sağlayacaktır) alabilirsiniz.

Evet. Kontrolleriniz de en az muayeneniz kadar önemli. Zaman ayrılarak ayrıntılı bir şekilde görüşmeniz için randevu almanız gerekmektedir.

Resimli kimlik kartı (ehliyet, pasaport, nüfus cüzdanı). Özel kurum ve kuruluşlardan alınması gereken sevkler.

Hastanemiz Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı anlaşmalı bir sağlık kuruluşudur.

İstirahat raporlarınız E-Devlet portalında görünmektedir.

Özel sigortalar hakkında bilgi almak için https://istanbulbaskentuniversitesi.com/anlasmali-kurumlar#ozel-sigortalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları hakkında bilgi almak için https://istanbulbaskentuniversitesi.com/anlasmali-kurumlar#tamamlayici-saglik-sigortalari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hastanemizde Covid-19 testi ve aşısı yapılmaktadır.

Hastanemizde; Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimleri dışında 7/24 yatarak tedavi imkanı sağlanmaktadır.

Ziyaret saatleri ve kabulü konularında detaylı bilgi almak için  https://istanbulbaskentuniversitesi.com/kurumsal/hasta-rehberi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum bünyesinde sezaryen ve normal doğum yapılmaktadır.

Hastanemizde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimleri mevcut olup yatarak fizik tedavi uygulanmamaktadır.

Testler hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://istanbulbaskentuniversitesi.com/tibbi-birim/biyokimya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hastanemizde, genel yoğun bakım, koroner yoğun bakım, KVC yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır.

Test sonuçlarınıza https://istanbulportal.baskenthastaneleri.com:20843/ linki tıklayarak erişebilirsiniz.

Muayeneniz sonrasında, ayaktan yapılacak tedavileriniz için ilgili bölüm sekreterliğinden, yatarak yapılacak tedavileriniz için ise hasta yatış birimimizden bilgi alabilirsiniz.

Tıbbi birimler hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://istanbulbaskentuniversitesi.com/tibbi-birimler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öneri ve şikayetleriniz için hasta hakları birimimize başvurabilirsiniz ya da https://istanbulbaskentuniversitesi.com/sizi-dinliyoruz#sikayet sayfasını ziyaret ederek şikayet formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Hastanemiz cumartesi günü saat 13:00’a kadar poliklinik hizmeti vermekte, pazar ve resmi tatil günlerinde ise sadece acil bölümümüz hizmet vermektedir.

Hastanemizde; 64 Detektörlü Bilgisayarlı Tomografi (MDBT), 1.5 Tesla Manyetik Rezonans (MR), Floroskopi, Röntgen, Dijital Mamografi ve Tomosentez, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometresi, Fibroscan görüntüleme işlemleri yapılabilen Radyoloji Ünitesi ve Dijital Anjiyografi (DSA) yapılan Girişimsel Radyoloji ünitesi bulunmaktadır.

Hastanemizde Check Up hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için https://istanbulbaskentuniversitesi.com/tibbi-birim/check-up sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

SAĞLIK REHBERİ

+250 Blog Yazısı
+50 Uzman Yazar
+30 Kategori

Sağlık Yazıları

 

 

BAŞKENT TV

+300 Video
+50 Doktor
+30 Kategori

Videolar

 

 

MİKRO SİTELER

6 Web Sitesi
Kapsamlı İçerik
Güncel Bilgi

Web Siteleri