Acil Tıp

Genel Tanıtım

Hastaların acil servise müracaatlarında ihtiyaçlarını karşılayacak tüm gerekli ekipmanla donatılan ünitemizde aynı anda 5 hastaya müdahale imkanı bulunmaktadır. Ünite görüntüleme departmanı ve laboratuarlarla aynı katta olup, hastaların seri bir şekilde yoğun bakım ve ameliyathaneye ulaşmasını sağlayacak imkânlara sahiptir.

Amacımız acil servise müracaat eden hastalara en kısa zamanda müdahale etmek ve acilde fazla oyalamadan süratle daha ileri girişimlerin yapılabileceği birimlere nakletmektir. Kalp hastalarının erken müdahale ile yaşama şanslarının arttığı bilinen bir gerçektir. Burada en önemli aşama hastanın bir an önce hastaneye ulaştırılmasıdır.

Erken müdahale hastaların dörtte üçünün daha az hasarla kurtulmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tam donanımlı ambulanslarımızı ilk günden itibaren halkımızın hizmetine sunduk. Bu sayede hastanemize süratle ulaşan hastalara en kısa zamanda kalp kateterizasyonu, anjio, balonla damar plastisi veya stent uygulamaları yapılabilecek, gerekirse süratle ameliyata alınabilecektir.

Sosyal Medyada Paylaş:

Doktorlar

 

Kanser Tarama

Check Up Paketleri
 

Kanser iyileştirebilir bir hastalıktır,
iyileşme oranı kanserin erken teşhisi 
ve tedavisi ile doğru orantılıdır.
 

 

DETAYLI İNCELE

 

 

Online Hizmetler

İstanbul Başkent Hastanesi
 

Web sitemiz üzerinden online
formları kullanarak tüm taleplerinizi
bize çok kısa sürede iletebilirsiniz.
 

 

DETAYLI İNCELE