KardiyoOnkoloji

Kardiyoloji
KardiyoOnkoloji

KardiyoOnkoloji (Kardiyoloji & Onkoloji)

Kalp damar hastalıklarından ve kanserden ölüm tanı ve tedavi yöntemlerindeki gelişmelere rağmen halen tüm dünyada ilk iki sırayı oluşturmaktadır. Kalp hastaları kansere yakalanabildiği gibi onkoloji hastalarında da gerek kanser nedeniyle gerekse tedavi süresince uygulanan kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle kalp sorunları gelişebilmektedir. 

Bu durumda KardiyoOnkoloji'de amacımız hematoloji ve onkoloji bilim dallarıyla birlikte uyum içinde, güçlerimizi birleştirerek belli ve size özel takip programları geliştirerek hem kanserle hem de kalp hastalıklarıyla mücadelenizde yanınızda olmaktır.

Başkent Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.
Sosyal Medyada Paylaş:

Mobil Uygulamamızı İndirdiniz Mi?

'Başkent Sağlık' mobil uygulamamızla randevu oluşturmak, tahlil sonuçlarınızı görüntülemek, doktorlarımıza sorularınızı iletmeniz ve çok daha fazlası artık çok kolay! Hem iOS hem de Android cihazlarınız için hemen indirebilirsiniz.

Başkent Sağlık App Store  Başkent Sağlık Google Play Store

Mobil Uygulamamızı İndirdiniz Mi?

'Başkent Sağlık' mobil uygulamamızla randevu oluşturmak, tahlil sonuçlarınızı görüntülemek, doktorlarımıza sorularınızı iletmeniz ve çok daha fazlası artık çok kolay! Hem iOS hemde Android cihazlarınız için hemen indirebilirsiniz.

 

 

Kolorektal Cerrahi

Kolon ve Rektum Cerrahisi
 
Genel cerrahinin bağırsak ve anüs
hastalıkları ile ilgili bölümüne
koloproktoloji denir.

 

DETAYLI İNCELE

 

 

Jinekoloji Polikliniği

Kadın Hastalıkarı ve Doğum
 
Tüm hastalarımız güncel bilimsel
veriler ışığında değerlendirilmekte
ve tedavi edilmektedir.

 

DETAYLI İNCELE