Kalp Yetersizliği

Kardiyoloji
Kalp Yetersizliği

Kalp Yetersizliğinde En Uygun ve En Doğru Tedaviyi Alıyor Musunuz?

Kalp Yetersizliği tüm dünyada giderek artan sıklığı nedeni ile bazı araştırmacıların “bulaşıcı olmayan global pandemi” diye nitelendirdiği bir hastalıktır.  Hayat kalitesini etkileyen semptomları ve ciddi fiziksel kısıtlılık meydana getirmesinin yanında sık hastane yatışlarına  ve en önemlisi de ölüme neden olması açısından dikkate alınması gereken  önemli bir hastalıktır. 

Kalp Yetersizliğinde Tedavi Planı

Kalp Yetersizliğinde zamanında uygulanacak doğru tedavi planı ile bu hastaların hem yaşam süresinde hem de kalitesinde fark yaratılabilir. Bu tedavi planı içerisinde kılavuzların önerdiği en yeni ilaçlar, cihazlar (kardiyak resenkronizasyon tedavisi, intrakardiyak defibrilatör), kapak onarımları (tavi, mitraklip, triklip), transplantasyon ve suni kalp yerleştirilmesi sayılabilir.

Kalp Yetersizliği Polikliniği

Kalp Yetersizliği hastasına en uygun ve en doğru tedavinin belirlenebilmesi için Kalp Yetersizliği Polikliniği'nde kalp yetersizliği uzmanları  tarafından etraflıca yapılacak  değerlendirilme ilk adım olmalıdır. Hastanemiz kalp yetersizliği için tüm bu tedavilerin uygulanabileceği sayılı tersiyer merkezlerden biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş:

 

Kanser Tarama

Check Up Paketleri
 

Kanser iyileştirebilir bir hastalıktır,
iyileşme oranı kanserin erken teşhisi 
ve tedavisi ile doğru orantılıdır.
 

 

DETAYLI İNCELE

 

 

Online Hizmetler

İstanbul Başkent Hastanesi
 

Web sitemiz üzerinden online
formları kullanarak tüm taleplerinizi
bize çok kısa sürede iletebilirsiniz.
 

 

DETAYLI İNCELE