fbpx

Acil Tıp Anabilim Dalı

Hastaların acil servise müracaatlarında ihtiyaçlarını karşılayacak tüm gerekli ekipmanla donatılan ünitemizde aynı anda 5 hastaya müdahale imkanı bulunmaktadır. Ünite görüntüleme departmanı ve laboratuarlarla aynı katta olup, hastaların seri bir şekilde yoğun bakım ve ameliyathaneye ulaşmasını sağlayacak imkânlara sahiptir.

Amacımız acil servise müracaat eden hastalara en kısa zamanda müdahale etmek ve acilde fazla oyalamadan süratle daha ileri girişimlerin yapılabileceği birimlere nakletmektir. Kalp hastalarının erken müdahale ile yaşama şanslarının arttığı bilinen bir gerçektir. Burada en önemli aşama hastanın bir an önce hastaneye ulaştırılmasıdır.

Erken müdahale hastaların dörtte üçünün daha az hasarla kurtulmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tam donanımlı ambulanslarımızı ilk günden itibaren halkımızın hizmetine sunduk. Bu sayede hastanemize süratle ulaşan hastalara en kısa zamanda kalp kateterizasyonu, anjio, balonla damar plastisi veya stent uygulamaları yapılabilecek, gerekirse süratle ameliyata alınabilecektir.

Online Randevu Sistemi

Tıbbi Birimlerimizi İnceleyin

Doktorlarımızı Tanıyın

Mikro Sitelerimizi Göz Atın

logo

Open chat