Online görüşme öncesinde bazı konularda bilgilendirme amaçlı aşağıda yazılı olan metni dikkatle okumanızı rica ederiz.

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Online Görüşme Uygulaması için;

  • Mevcut durumda daha önce polikliniğimizde kaydı bulunan yani daha önce yüz yüze görüşme yaptığımız hastalarımızla online görüşmeler yapılabilmektedir.  Hastanemiz Çocuk ve Ergen Psikiyatri birimine ilk başvuruda online görüşme kabul edilmemektedir. İlk başvurunuz ise polikliniğimizden yüz yüze görüşme için randevu alabilirsiniz.
  • Hasta danışmanlarımız görüşme öncesinde sizden, olası psikiyatrik acil durumlarda müdahale için açık ev adresinizi, size ve yakınlarınıza ulaşabileceğimiz diğer telefon numaralarınızı, online görüşme yapacağınız telefon numarasına whatsapp üzerinden mesaj atmanızı isteyecektir.
  • Online görüşmelerimizin süresi 30 dakikadır.
  • Online görüşme öncesinde sizden bazı koşulları sağlamanız istenmektedir. Bu koşullar; online görüşmeyi yapacağınız odanın kapısının kapalı olması, görüşme sırasında görüşmenin bölünmeyecek olmasının sağlanması, ses izolasyonunun ve optimal ışık düzeyinin sağlanması, hasta-hekim ilişkisine uygun kıyafetlerle görüşmeye hazırlanılması gibi durumlardır.
  • Kameranızın açısının göz hizasında olmasına ve ekranda gövdenin üst kısmı görünecek şekilde konumlanmasına dikkat etmeniz önerilir.
  • Görüşme sırasında, dikkati dağıtıp görüşme akışını bozabileceğinden görüşmenin yapıldığı cihaz dışındaki cihazlar ve programlar kapalı tutulmalıdır.
  • Kendisine zarar veren, intihar düşünceleri olan, halüsinasyonlar gören vakalar psikiyatrik acil vaka olarak değerlendirilir ve online görüşme yapılmaz. Bu nedenle bu tarz bir şikayetiniz varsa en yakın Çocuk ve Ergen Psikiyatri birimine başvurmanız önerilir.

 

Mobil Uygulamamızı İndirdiniz Mi?

'Başkent Sağlık' mobil uygulamamızla randevu oluşturmak, tahlil sonuçlarınızı görüntülemek, doktorlarımıza sorularınızı iletmeniz ve çok daha fazlası artık çok kolay! Hem iOS hem de Android cihazlarınız için hemen indirebilirsiniz.

Başkent Sağlık App Store  Başkent Sağlık Google Play Store

Mobil Uygulamamızı İndirdiniz Mi?

'Başkent Sağlık' mobil uygulamamızla randevu oluşturmak, tahlil sonuçlarınızı görüntülemek, doktorlarımıza sorularınızı iletmeniz ve çok daha fazlası artık çok kolay! Hem iOS hemde Android cihazlarınız için hemen indirebilirsiniz.

 

 

Kolorektal Cerrahi

Kolon ve Rektum Cerrahisi
 
Genel cerrahinin bağırsak ve anüs
hastalıkları ile ilgili bölümüne
koloproktoloji denir.

 

DETAYLI İNCELE

 

 

Jinekoloji Polikliniği

Kadın Hastalıkarı ve Doğum
 
Tüm hastalarımız güncel bilimsel
veriler ışığında değerlendirilmekte
ve tedavi edilmektedir.

 

DETAYLI İNCELE